بسم الله الرحمن الرحیم

سال 1394 سال « دولـت و ملـت،همدلـی و همزبانـی» مبارک (ببخشید با تأخیر)

دولت و ملت همدلی و همزبانی

*سفر به آبادان،شلمچه،فاو...(استفاده معنوی نبرده ایم از بی لیاقتی مان)

رزمنده مجازی

_مذاکرات هسته ای:

*پروتکل الحاقی: پذیرش پروتکل الحاقی بیش از یک رسوایی نیست برای دولت! (به قول دوستان ماجرای فرودگاه جده نشان داد به بهانه ی بازرسی می توان تجاوز کرد!) جناب رییس تجربه ی پذیرش پروتکل الحاقی و نتایج حاصله ی آن فراموش نشود! (کمی مکث)

پروکتل الحاقی

*عدم انتشار فکت شیت: بر خلاف خواسته ی حضرت آقا مبنی بر اطلاع رسانی به مردم در خصوص جزییات مذاکرات و همچنین درخواست مردم و برخی مسئولان و... برای منتشر کردن فکت شیت، وزارت امور خارجه هیچ اقدامی نکرد! آغایون!...ببخشید آغای رییس! پنهانکاری های سابق هیچ نتیجه ای جز شکست نداشت و بار دیگر تاریخ تکرار خواهد شد...

فکت شیت 

_فاجعه ی فرودگاه جده

*تجاوز به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه عربستان: ابراز نفرت،دشمنی و کینه ی عربستان نسبت به ایران هر بار به شکلی و این بار با هتک حرمت بچه های معصوم!

*تعلیق سفر حج: تا زمان مجازات متجاوزان...

تعلیق سفر حج

_سگ کشی های شیراز:

ابراز نگرانی و تجمع مدافعان حقوق سگان! و حضور بانو ابتکار در تجمع آنان!

سگ کشی ها

اگرچه کلیپ پخش شده از تزریق اسید به سگ ها بسیار دلخراش بود اما به نظرم انسان های زیادی هستند نیاز به گردهمایی و حمایت داشته باشند ولی کسی رگ غیرت انسانی اش نمی جنبد برایشان.....اصلاً از مردم یمن که بگذریم(همه ی اذهان میره اون سمت) همین خوزستان خودمان! البته خب گویا ماجرای گرد و غبار خوزستان به یک مسئله ی عادی تبدیل شده!هفته ای نیست حداقل دو روز گرد و خاک نداشته باشیم!

ابتکار و تجمع سگ کشی ها

*همچنان مظلوم ترین مردم مان همین مردم خوزستان!

                                                                     خوزستان!

                                                                               خوزستان!

گرد و غبار خوزستان

کاش یکی اون دکمه رو فشار می داد!

*پی نوشت:

یک: این مدت یک ماه و اندی که وبم تعطیل بود اتفاقات زیادی افتاد که این خلاصه و تیترش بود،اما ماجرا ها همچنان ادامه دارند!

دو: تغییر فضای وبم به دلیل غُر زدن یکی از همسنگران! سابقاً هم بانویی مدام در خصوصی می گفت قالب وبت رو عوض کن! دلیلش رو هم نگفت! ( قالب قبلی )

/ 2 نظر / 92 بازدید
آسید جواد ذاکر .: مجذوب الحسین (ع) :.

سلام علیکم ... به مناسبت ولادت آقا امیرالمومنین علی علیه السلام، وبلاگ یا حسین غریب مادر با تقدیم دو عیدی بزرگ خدمت شما عزیزان هم نوا با آسید جواد ذاکر به جشن ولی خدا، اسدالله الغالب میرویم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت و پر خیر و برکت آقا امیرالمومنین علی(ع) به محضر شما دوست عزیز و بزرگوارم و خانواده محترمتان ، منتظر حضور گرم و صمیمیتان هستم ... عیدتان مباااااااااااارک ... [گل]

سید

بسمه تعالی درودبرشما بمن هم سربزن http://wwwentezarezohoor.persianblog.ir