وقتی اصغر فرهادی در کنار قاتلان کودکان غزه، متفکر می‌شود!

این لیست اسامی دیگری را نیز در خود جای داده است، شماره های بعدی این لیست به ایهود باراک، وزیر جنگ تازه استعفا داده رژیم صهیونیستی، نتانیاهو، نخست وزیر و مئیر داگان، رئیس سابق موساد اختصاص دارد، جای این سوال وجود دارد که چطور پس از تنها 5 روز از کشتار وحشیانه کودکان در غزه این چهره ها به عنوان متفکر مورد تجلیل قرار می گیرند. در ادامه این لیست اردوغان و وزیر خارجه اش هم به عنوان متفکر معرفی می شوند و بعد از آنها چهره ای که به عقاید یک میلیارد مسلمان توهین کرده هم یک متفکر به حساب می آید، سلمان رشدی البته همیشه در مقاطع مختلف توسط برخی مقامات اروپایی و آمریکایی مورد تجلیل قرار گرفته بود. نام کاندولیزا رایس و امیر قطر هم در لیست 100 نفره فارین پالیسی دیده می شوند این در حالی است که چندی پیش خبر ترور رهبران فلسطینی با کمک اشیاء اهدایی امیر قطر به آنها که به ردیاب مجهز بوده دهان به دهان می چرخد ولی این مجله ترجیح داده معیارهای خود را در نظر بگیرد تا واقعیت.

البته نفر 75 این لیست هم یک ایرانی است این مجله برای قرار دادن نام اصغر فرهادی در این لیست دلیل جالبی می تراشد، نویسنده دلیل قرار گرفتن وی در این لیست را مخالفت با رهبر ایران خوانده و به همین دلیل فرهادی را تمجید می کند.

حال باید دید برخی از دوستان در داخل کشور ترجیح می دهند افتخاری! اینچنین، آن هم در کنار کودک کشانی نظیر نتانیاهو و باراک نصیبشان شود و یا ترجیح می دهند در برابر قرار گرفتن اسمشان در کنار نام توهین کننده به پیامبر (ص) موضع درخوری بگیرند؟

منبع: http://www.seratnews.ir

/ 1 نظر / 20 بازدید
سیب

سلام ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان را به شما تسلیت عرض می کنم از وبلاگ بسیار عالی شما لذت بردم و شما با افتخار لینک شدید. در پناه الله باشید.[گل][گل][گل][گل][گل]