محرم از نگاه رسانه های ضد انقلاب

سالهای سال است که عاشقان و محبان حضرت سید الشهداء علیه السلام و اهل بیت بزرگوارشان، در مظلومیت و عزای سرور آزادگان جهان، سیاه بر تن می کنند و بر سر و سینه می زنند و به هر طریق ممکن سعی در ابراز عرض ارادت به ساحت مقدس خاندان عصمت و طهارت را دارند.
فلذا همانطور که بنیانگذار فقید انقلاب فرمودند، با وجود محرم و صفر اسلام تا ابد زنده خواهد بود؛ چراکه گذشته سرخ و آینده سبز شیعیان، زوال ناپذیرند.
از این رو در سالهای اخیر، تمام هجمه تبلیغاتی دشمنان تشیع بر کم رنگ کردن و فرونشاندن آتش جانسوز عزای اباعبدالله(ع) متمرکز شده است.
نمونه عینی این قبیل اقدامات را به وضوح می توان در هنجارشکنی ها، بی حرمتی ها و سوت و کف های اغتشاشگران ظهر عاشورای سال 88 مشاهده نمود.
در همین رابطه با فرا رسیدن ایام سوگواری محرم الحرام، برخی رسانه های ضد انقلاب و معاند نیز با انعکاس تصاویری جهت دار از عزاداری ها، اهداف منحرف مدنظر خویش را به بینندگان منتقل کنند.
شبکه رسانه ای روباه پیر با رویکردی غرض آلود و با انتشار تصاویری از بدعت هایی همچون جشن ازدواج حضرت قاسم بن الحسن(ع) در کربلا، عزاداری های ایرانیان مسلمان را همراه با جشن و سرور به نمایش گذاشت!

منبع: http://melalnews.com

/ 1 نظر / 9 بازدید
حرف تو

سلام.. تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتون در "حرف تو" " محرم از نگاه رسانه های ضد انقلاب" با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/2676 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: امام حسین علیه السلام فرمودند: از نشانه هاي عالم ، نقد سخن و انديشه خود و آگاهي از نظرات مختلف است . یا علی