مجاهـــدت به نفع انســـان

9دی

امام خامنه ای(روحی فداه) :در شرایط فتنـــه، کار دشوارتر است؛ تشخیص دشوارتر است. البته خداى متعال حجت را همیشه تمام میکند؛ هیچ وقت نمیگذارد مردم از خداى متعال طلبگار باشند و بگویند تو حجت را براى ما تمام نکردى، راهنما نفرستادى، ما از این جهت گمراه شدیم. در قرآن مکرر این معنا ذکر شده است. دست اشاره ى الهى همه جا قابل دیدن است؛ منتها چشم باز میخواهد. اگر چشم را باز نکردیم، هلال شب اول ماه را هم نخواهیم دید؛ اما هلال هست. باید چشم باز کنیم، باید نگاه کنیم، دقت کنیم، از همه ى امکاناتمان استفاده کنیم تا این حقیقت را که خدا در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.
مهم این است که انسان این مجاهدت را بکند. این مجاهدت به نفع خود انسان است؛ خداى متعال هم در این مجاهدت به او کمک میکند. نوزده دىِ مردم قم در سال 56 از این قبیل بود، نهم دىِ امسالِ آحاد مردم کشور - که حقیقتاً این حرکت میلیونى فوق‌‌العاده ى مردم حرکت عظیمى بود - از همین قبیل است، و قضایاى گوناگونى که ما در طول انقلاب از این چیزها کم نداشتیم. این مجاهدت، راه را به ما نشان میدهد.
بیانات در دیدار مردم قم در سالگرد قیام نوزدهم دى ماه 19/10/1388

/ 7 نظر / 36 بازدید
بصیرتیها

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه سلام علیکم همسنگر از شما میخواهیم در جنبش وبلاگی عماریون 313 شرکت کنید و به جمع عمار های 9 دی بپیوندید تقاضا داریم از این جنبش حمایت کنید که برترین حامیان خود مردم هستند http://basiratiha.ir/post/201

فرزندان صبور

سلام وخدا قوت فعالیت خوبی در این محیط دارید موثرو خوب

بی قرار ظهور

از شما دعوت می کنیم برای مشاهده مطلبی با عنوان حماسه 8 دی 88 در گیلان در وبلاگ کوله بار شهدا[گل]

سید

جوانان عزیز هر چه می توانید در افزایش بصیرت خود ، در عمق بخشیدن به بصیرت خود تلاش کنید و نگذارید دشمنان از بی بصیرتی ما استفاده کنند. « امام خامنه ای(مدظله العالی) » نهم دی گرامی باد.

خانم چادری

روزی که ما مردم چشم های فتنه رو از حدقه در آوردیم