موج وبلاگی " من یک بسیجی‌ام "

 سلام بر بسیجیان خمینی کبیر

اگر بسیج در دوران پس از جنگ نبود و اگر امروز هم نباشد, کمیت این انقلاب و این نظام و همه حرکت‌های سازنده این کشور لنگ است."(امام خامنه ای)

به گزارش "حرف تو" در روزگاری که کشور جمهوری اسلامی ایران در حال تبدیل شدن به یک الگوی جامع برای ملت های آزاده است، دشمنان همیشگی ایران فشارهای اقتصادی خود را دو چندان کرده‌اند تا ملت ایران را به زانو درآورند، اما غافل از اینکه بسیجیان با بصیرت ملت ایران، با استعانت از خون سرخ سیدالشهدا(ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری، توانسته اند با مقاومت،شجاعت و ایثار خود قله های علم و فناوری را یکی پس از دیگری فتح کنند.

هم اکنون با توجه به تقارن هفته بسیج و ایام محرم، ما بسیجیان در فضای مجازی، بار دیگر در کل یوم عاشورای زمان،با موج وبلاگی(من یک بسیجیم)، با حسین زمان تجدید پیمان می‌کنیم.

از تمامی افسران جنگ نرم در فضای مجازی خواهشمندیم پستی را پیرامون موضوعات زیر در وبلاگ های خود منتشر نمایند و در قسمت "ارسال مطلب" در سایت "حرف تو" ارسال نمایند.

موضوعات پیشنهادی:

اهمیت و جایگاه فرهنگ بسیج

لزوم گسترش فرهنگ بسیج در جامعه

نحوه انتقال فرهنگ بسیج در جامعه

مشخصات یک بسیجی نمونه چیست؟

بسیج در کلام مقام معظم رهبری

بسیج و انقلاب اسلامی ایران

بسیج و بیداری اسلامی

بسیج و هنر اسلامی

آسیب شناسی فضای موجود در بسیج

خدمات بسیج در رفاه و پیشرفت جامعه

برگرفته از : http://lebaskhaki.ir

/ 2 نظر / 8 بازدید
حاج عمار

سلام و تشکر

حرف تو

سلام علیکم.. با تشکر از شما لینک وبلاگ "رزمنده مجازی" در حامیان موج وبلاگی "من یک بسیجی ام" به ثبت رسید http://harfeto.ir/?q=node/2246 یا علی مدد