13 آبـان - تسخیر لانـه ی جـاسـوسـی

امام خامنـــه ای (روحی فداه) :ما دنبال آن چیزى می رویم که قدرتهاى سلطه‌ گر حقیقتاً باید از آن بترسند، و من اعتقادم این است الآن هم از همان می ترسند و آن، بیدار کردن روح حماسه و عزت اسلامى در همه‌ ى امت اسلام است. آنها این را بدانند که ما این کار را خواهیم کرد.30/11/88

13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره روز تقابـل حـق و بـاطل بوده است. دقیقا به همین دلیل یکسال پس از شهادت دانش آموزان در دانشگاه و درست در سالروز 13 آبان 58 ایران اسلامی شاهد جلوه دیگری از این رویارویی میان جبهه حق علیه باطل بود. در این روز به یکباره به حیات سیاسی مملو از خباثت امریکا و عملکرد سازمان جهنمی سیا در ایران خاتمه داده شد و مزدورانی که پس از پیروزی انقلاب دائماً به فتنه انگیزی و ماجراجویی علیه نهضت اسلامی ایران مشغول بودند به گروگان گرفته شدند و لانه پر از فساد و جاسوسی آنان که به اشتباه (سفارت) لقب گرفته بود،‌ تعطیل گردید. اشغال لانه جاسوسی امریکا در تهران و گروگانگیری جاسوسان دیپلمات نمای کاخ سفید، تنها یک حادثه سیاسی در حد تعطیل شدن سفارتخانه یک کشور در کشور دیگر نبوده و بلکه آغاز تحول عمیقی بود که در خاورمیانه و در سطح جهان در جهت عریان ساختن ماهیت پنهان شده زمامداران واشنگتن و گردانندگان سیاست خارجی امریکا به وقوع پیوسته بود.

یک بار دیگر در روز 13آبان

همه با هم

شعار

مــرگ بـر آمریکـا

را یک صدا سر می دهیم.

/ 5 نظر / 24 بازدید
سلما

خدایا ما را چنان تشنه بخواه که هیچ آبی جز عطش کربلا سیرابمان نکند.. کربلا نصیبتون فرا رسیدن ماه پژمرده شدن گلای فاطمه تسلیت باد التماس دعا

رزمنده سایبری

باعرض سلام خدمت شما همسنگر محترم... وبلاگ زیبایی دارید درصورت تمایل شما، مایل هستم با شما تبادل لوگو انجام دهم. یا علی

ســربــاز ولایــت

سلام خدا قوت خواهر رزمنده سفر عشق از آن روز شروع شد که خدا مهر یک بیکفن انداخت میان دل من... . السلام علیک یااباعبدالله الحسین (ع) فرا رسیدن ماه محرم تسلیت التماس دعا یاحسین (ع)

Zakeroon

سلام "پایگاه فرهنگی ذاکرون" مرجع صوت و کلیپ ارزشی اگرمایل به تبادل لینک بودیداطلاع دهید. یاحق

جامونده از شهدا

یکی میگفت مگه قرار نشد شعار مرگ بر استکبار بدبن.پس چرا اسم کشور آوردین قرارشو که نمیدونم کی گذاشته بود ولی بهترین کشور برای مثال استکبار آمریکاست..