رزمنـده مجـازي در سايـت سـامـانـدهـي پـايگـاه هاي اينتـرنتـي وزارت ارشـاد ثبـت گـرديـد

یا حسین(علیه السلام)


شهدای شهر تشان کوی آبلش

شهدای شهرستان بهبهان

شهدای شهرستان بهبهان

شهدای شهرستان بهبهان

سالهای سال است که عاشقان و محبان حضرت سید الشهداء علیه السلام و اهل بیت بزرگوارشان، در مظلومیت و عزای سرور آزادگان جهان، سیاه بر تن می کنند و بر سر و سینه می زنند و به هر طریق ممکن سعی در ابراز عرض ارادت به ساحت مقدس خاندان عصمت و طهارت را دارند.
فلذا همانطور که بنیانگذار فقید انقلاب فرمودند، با وجود محرم و صفر اسلام تا ابد زنده خواهد بود؛ چراکه گذشته سرخ و آینده سبز شیعیان، زوال ناپذیرند.
از این رو در سالهای اخیر، تمام هجمه تبلیغاتی دشمنان تشیع بر کم رنگ کردن و فرونشاندن آتش جانسوز عزای اباعبدالله(ع) متمرکز شده است.
نمونه عینی این قبیل اقدامات را به وضوح می توان در هنجارشکنی ها، بی حرمتی ها و سوت و کف های اغتشاشگران ظهر عاشورای سال 88 مشاهده نمود.
در همین رابطه با فرا رسیدن ایام سوگواری محرم الحرام، برخی رسانه های ضد انقلاب و معاند نیز با انعکاس تصاویری جهت دار از عزاداری ها، اهداف منحرف مدنظر خویش را به بینندگان منتقل کنند.
شبکه رسانه ای روباه پیر با رویکردی غرض آلود و با انتشار تصاویری از بدعت هایی همچون جشن ازدواج حضرت قاسم بن الحسن(ع) در کربلا، عزاداری های ایرانیان مسلمان را همراه با جشن و سرور به نمایش گذاشت!

منبع: http://melalnews.com


نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳٩۱/٩/۱٠ توسط خواهر رزمنده
طراح قالب : { معبرسايبري فندرسک}