رزمنـده مجـازي در سايـت سـامـانـدهـي پـايگـاه هاي اينتـرنتـي وزارت ارشـاد ثبـت گـرديـد

یا حسین(علیه السلام)


شهدای شهر تشان کوی آبلش

شهدای شهرستان بهبهان

شهدای شهرستان بهبهان

شهدای شهرستان بهبهان

پاسخ من به شما که اومدین به صورت نظر خصوصی گفتین که آرمان من با آرمان شما کاملاً متفاوت هست و از سایر عقایدتون حرف زدین... و پاسخ به خیلی های دیگه که سعی می کنن کسانی که به مقابله با جنگ نرم در فضای مجازی برخاستند رو دلسرد کنن،اما هرگز نخواهند توانست...همچنین اونایی که وقتی آدم از عشق به شهدا حرف میزنه براش متأسف میشن و...
جواب نظر محترم شما:
با سلام
نمیدونم آرمان شما چیه که با آرمان من کاملاً متفاوت هست!کسی منو شستشوی مغزی نداده،اینجا با دلم کار میکنم.وقتی که جنگ تمام شد بنده اون موقع فقط سه سال داشتم؛ یعنی خاطراتم از اون زمان صِفر...هیچی به خاطر ندارم...پس دلیل احساس و علاقه ی من به شهدا چیه؟! این نمی تونه اتفاقی باشه.
جوابش باید در خون پاک شهدا نهفته باشه که برای دین و اسلام ریخته شد همانطور که خون امام حسین (ع) و یارانش.نمی دونم از چی ناراحتین که حتی حاضر نشدین بگین خدا این شهید رو رحمت کنه بلکه گفتین خدا بیامرزتش این بنده خدا رو(اشاره به عکس شهید).شهدا بندگان خاص خدا هستن و این را باید درک کرد. اینجا هیچ تعصب خاصی وجود نداره، من تازگی ها وارد جنگ نرم مجازی شدم یعنی؛ اول چیزهایی دیدم،بعد تشخیص دادم که باید باشم و اومدم و هستم تا همیشه ان شاءالله...اما شما اون زمان تا 14-15 سالگی این طرفی بودین بعدش از آرمان تون دست کشیدین.به نظر شما اسم کدوم تعصب هست!!!شما نسبت به امام خمینی"ره" ( نه خمینی) محبت داشتین اما نمیدونستین چرا؟؟؟به همین دلیل زود سست شدین.نمی دونم چی دیدین که استغفار کردین اما به نظرم که فقط یک بار شستشوی مغزی شدین اونم وقتی بود که از آرمان اولتون دست کشیدین،نه وقتی که نسبت به امام خمینی"ره" محبت داشتین.حرفاتون هم که کمی با هم تناقض داره از طرفی  میگین اشتباه کردین طرفدار حکومت جمهوری اسلامی بودین از طرفی هم میگین فقط خدا رو قبول دارین و اونو می پرستین! در صورتی که حکومت جمهوری اسلامی بر اساس حکومت الله و اسلام است.شما میتونی جور دیگه ای اعتراض کنین نه اینکه غیر مستقیم بگین جمهوری اسلامی نباشه..اینجا انسانی پرستیده نمیشه بلکه همون خدای یگانه ای که شما ازش حرف میزنی پرستش میشه.مگر همین خدا در قرآن نگفته کسی که در راه خدا کشته بشه مرده نپندارید و...(همون آیه ی معروف).شهدای ما همه در راه اسلام و برای خدا جنگیدند.جمهوری اسلامی ایران هم همیشه زنده و پایدار خواهد بود و مردم همیشه با حضورشون در صحنه نشان دادن که خون شهدا پایمال نخواهد شد.

و اما شمایی که میگی راهیان نور باید برداشته بشه مگر اجباری هست برای رفتن به سرزمین های نور!! اون پیرمرد و پیرزنی که به سختی خودشون رو به این مناطق میرسونن چه کسی اجبارشون کرده یا بچه های خردسالی که در آغوش پدر و مادرشون...و شمایی که میگی به زیارت شهدا اعتقادی نداری و فقط به زیارت ائمه اعتقاد داری! مگر هدف شهدای ما مثل امامان ما چیزی جز دین و اسلام بوده.شک نداشته باشین برای زیارت شهدا هم باید طلبیده شد.اینو فقط بعد از یک بار طلبیده شدن و به زیارتشون رفتن درک خواهید کرد...و شمایی که وقتی منو میبینی پوزخند میزنی و ابراز نگرانی میکنی که من حماقت میکنم، اون اعتقاد شما که با گران شدن نان و از ترس گرسنه ماندن رو به زوال رفت اون اعتقاد به پشیزی هم نمی ارزید...و در آخر هرکسی که فکر میکنه با حرفای این چنینی و ابراز تأسف برای من و امثال من میتونه ما رو از راهمون باز داره سخت در اشتباه هستین.

نه من و نه هیچ یک از کسانی که در این راه قدم گذاشتن از راهی که انتخاب کردیم باز نخواهیم ایستاد،با هیچ حرفی دلسرد نخواهیم شد و ان شاءالله به یاری خدا و با عنایت از شهدا و به فرماندهی رهبرمان ادامه خوهیم داد.ان شاءالله برای مهدی(عج) و تا انقلاب مهدی(عج).


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳٩۱/۱۱/٤ توسط خواهر رزمنده
طراح قالب : { معبرسايبري فندرسک}